Business & Finance

Projektowanie i optymalizacja

GŁÓWNE OSIĄGNIĘCIA

  • Sprzedaż +53%
  • Stały wzrost liczby subskrybentów
  • Skalowalna struktura

Strona internetowa i archiwum

Business & Finance to wiodący irlandzki magazyn biznesowy. Jest to również najstarsze wydawnictwo w tej branży o bogatej historii, mające ponad 50 lat. W tym okresie drukowana wersja magazynu cieszyła się dużym zainteresowaniem w kręgach biznesowych na całym świecie. Wydawca miał jednak problemy w zakresie obecności magazynu w Internecie.

Nasze rozwiązanie dla magazynu Business & Finance zawierało wizualne przeprojektowanie strony internetowej i platformy e-commerce. Ponadto stworzyliśmy cyfrowe archiwum, które pomieści 40 lat wydań czasopisma. Od czasu wprowadzenia tych ulepszeń nastąpił stały wzrost liczby czytelników.

Struktura i architektura

Ten projekt stanowił dla nas ogromne wyzwanie, ponieważ musieliśmy stworzyć rozbudowującą się strukturę, która byłaby w stanie obsłużyć wszystkie przyszłe wydania oraz pięć dekad poprzednich.

Zbudowaliśmy solidną nową strukturę, która była w stanie ułatwić połączenie pomiędzy artykułami, jednocześnie umożliwiając publikowanie niezależnych postów. Ponadto zaimplementowaliśmy różne opcje płatności z pojedynczych płatnych artykułów do miesięcznych subskrypcji. Ustanowiliśmy także różne poziomy dostępu do archiwum czasopisma.

Wyniki

Od kiedy nasze zoptymalizowane rozwiązanie zaczęło funkcjonować, liczba abonentów wzrosła o ponad 50% w porównaniu do poprzednich lat. Liczba cotygodniowych zapisów na biuletyn również znacznie się poprawiła i od tej pory utrzymuje się na stałym poziomie. Co więcej, nowy silnik umożliwia redaktorom szybkie wgranie treści, tworzenie i edycję w dowolnym miejscu. To z kolei znacznie ogranicza czas konserwacji i zwiększa wydajność.

 

better conversion rate

„We have worked with Madbit for a number of years now and have found the team a pleasure to deal with. Hard-working and with an eye for innovation, Madbit have been of great assistance to us on two of major digital projects: eirspiders.ie and businessandfinance.com. The Madbit team are always on hand to offer advice and their web development skills and experience has led to an increase in traffic to these sites.”

Colin White

Colin White, Online and Features Editor, Business & Finance Media Group

Skontaktuj się

Planujesz nowy projekt?
Skontaktuj się z nami - pomożemy zwiększyć sprzedaż i zyski.

Skontaktuj
się!