Patrick Donald Gallery

Przeprojektowanie i optymalizacja e-commerce

Główne ulepszenia

  • Poprawa
    struktury
  • UX
  • Wzrost sprzedaży

Nowy wygląd

Galeria z siedzibą w Dublinie, należąca do fotografa Patricka Donalda, oferuje w Irlandii i na całym świecie duży wybór fotografii artystycznych. Przy przeprojektowaniu strony galerii, naszym głównym celem było stworzenie bezproblemowego sposobu dokonywania zakupów, ułatwiając użytkownikom poruszanie się po stronie internetowej, czyniąc ją przyjazna dla użytkownika. Ponadto nowa struktura, którą opracowaliśmy, jest skalowalna i może być łatwo zarządzana przez managera sklepu.

Struktura i architektura

Firma oferuje dwa rodzaje produktów fotograficznych – oryginały i przedruki. Wyzwanie polegało na stworzeniu solidnej struktury, którą można rozbudowywać i zawrzeć w niej wszystkie warianty produktu. Po kilku iteracjach udało nam się stworzyć strukturę bardzo intuicyjną. Pomogło to w zwiększeniu sprzedaży krzyżowej dodatkowych fotografii i prezentów.

Wyniki

Zoptymalizowaliśmy drogę użytkownika do kasy i upewniliśmy się, że zakupy w witrynie są płynne i łatwe. W rezultacie, po ponownym uruchomieniu witryny, sprzedaż uległa poprawie, a koszty inwestycji zwróciły się w mniej niż dwa tygodnie.

Więcej korzyści

Kolejnym zadaniem było budowanie wiarygodności marki klienta. Osiągnęliśmy to, zwiększając liczbę recenzji klientów. Opracowaliśmy również moduł, który po zakupie produktów ze strony internetowej wysyłał do klientów maila z prośbą o opinię. Co więcej, wprowadzony przez nas nowy silnik e-commerce skrócił czas konserwacji o połowę, ponieważ menadżerowie sklepów mogli wprowadzać zmiany zbiorczo.

Skontaktuj się

Planujesz nowy projekt?
Skontaktuj się z nami - pomożemy zwiększyć sprzedaż i zyski.

Skontaktuj
się!