O nas

MadBit:
zWWWariowani na punkcie stron

MadBit powstał z założenia, że dobre projektowanie stron internetowych i ich rozwój opierają się na faktach, a nie na przeczuciach.

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych ekspertów, posiadających doświadczenie w dostarczaniu skalowalnych, wysokowydajnych witryn internetowych dla znanych irlandzkich marek. Współpracujemy z dużymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Fenergo, Omniplex, Business & Finance, Lynk i SRI Executive, a także z sektorem publicznym.

Usługi MadBit opieraja się na dwóch założeniach gwarantujących pomyślne rezultaty: rygoru technicznego i udokumentowanych procesach. Właśnie dlatego odnosimy z naszymi klientami tak duże sukcesy!

Gwarancja skuteczności

Zespół

Hubert Szyperski

Współzałożyciel i CEO

Jako projektant i twórca stron internetowych z 15-letnim doświadczeniem od 2009 prowadzi zespół MadBit. Utalentowany designer, wykładowca akademicki, założyciel coworkingowego biura CoCreate w Dublinie.

Thomasz Gawłowski

Główny projektant UX/UI

Projektant graficzny i multimedialny z ponad 10-letnim doświadczeniem. Prowadzi zespół projektowy MadBit. Projektuje w 2D i 3D. Jest ceniony za swoje doświadczenie w dziedzinie UX.

Mariusz Bieniek

Główny developer

Marius jest bardzo doświadczonym programistą, z niezliczoną ilością aplikacji, oprogramowania i projektów internetowych na koncie. Jest ekspertem w zakresie technologii programowania (PHP, JavaScript, HTML i CSS, XML, REST API, MySQL, itp.).

Adam Sitko

Lead UI developer

Adam is responsible for delivering front-end development on our projects. His team implements UI designs to provide a flawless experience for visitors, with expert use of technologies such as HTML, CSS, and JQuery and JavaScript.

Praca z MadBit

Praca z MadBit

Aby każdy projekt przebiegał tak sprawnie, jak to tylko możliwe, zapewniamy płynną i bezproblemową obsługę.

Nasi klienci otrzymują dostępy do paneli zarządzania projektami, które zapewniają przejrzystość i umożliwiają kontrolę w takcie trwania projektu.
Z klientami komunikujemy się także za pomocą Slack’a i Skype’a, a każdy projekt ma dedykowanego account managera.

Przed publikacją strony udostępniamy zestaw monitorujących i raportujących narzędzi, służących do śledzenia i mierzenia witryny internetowej, dostarczając danych, które wpłyną na poprawę wyników.

Skontaktuj się

Planujesz nowy projekt?
Skontaktuj się z nami - pomożemy zwiększyć sprzedaż i zyski.

Skontaktuj
się!