Rozwój systemu zarządzania treścią (CMS)

Dedykowany CMS, który Twój zespół pokocha

CO OTRZYMUJESZ?

CMS przyjazny dla użytkownika

Twoja witryna to narzędzie, za pomocą którego kontaktujesz się z obecnymi klientami, pozyskujesz nowych, zwiększasz liczbę konwersji, promujesz markę i rozwijasz firmę. To bardzo ważne, aby Twój rozwój i sukces w biznesie był zarządzany przez dostosowany i prosty w obsłudze CMS.


Dzięki intuicyjnemu systemowi CMS klasy korporacyjnej będziesz miał funkcje i usługi o znaczeniu strategicznym, a także bezproblemowo będziesz w stanie porządkować, edytować i zarządzać zawartością swojej witryny.

working_with
JAK MOŻEMY POMÓC?

Projektujemy dostoswane do potrzeb CMS klasy korporacyjnej

Twój CMS powinien działać tak, jak tego potrzebujesz. Dzięki zindywidualizowanemu systemowi zarządzania treścią masz kontrolę nad funkcjonowaniem i interfejsem witryny bez żadnych niepotrzebnych dodatków, które zwykle spowalniają działanie. Wszystko jest projektowane z myślą o Twoich potrzebach, dzięki czemu końcowym produktem jest ‘odchudzony’ i usprawniony, elastyczny i skalowalny system CMS.

Jak projektujemy idealnie dopasowany firmowy CMS

Po pierwsze: zaczynamy od sesji poznawczej, aby określić, jakie są Twoje potrzeby i jakie cele biznesowe ma spełniać witryna. Następnie dokonujemy audytu treści, porządkujemy je za pomocą wirtualnych pudełek, usuwamy cały nadmiar kodu i wtyczek, które przepełniają witrynę, optymalizujemy zawartość do celów marketingowych i prezentujemy wszystko w zgrabnie zamkniętym, przyjaznym dla użytkownika projekcie.

Indywidualny system CMS ma wiele zalet, jak automatyczne planowanie, uporządkowane dane, mniej aktualizacji serwisowych i ulepszone zabezpieczenia witryny. Możesz tworzyć, zarządzać, edytować i utrzymywać wszystkie funkcje witryny z jednego interfejsu.

Dzięki możliwości dostępu wielu użytkowników i uprawnieniom na podstawie przyznawanych ról i zadań, jesteśmy pewni, że Twój zespół z przyjemnością weźmie udział w tym projekcie.

JAK TO WYGLĄDA?

Usprawniony cykl życia informacji

Teraz możesz przejąć kontrolę nad swoimi zasobami cyfrowymi i wykorzystać ich wartość przez cały okres ich istnienia na stronie internetowej. W sieci nic długo nie pozostaje takie samo, dlatego tak ważne jest, aby łatwo zarządzać treścią i edytować ją w razie potrzeby.
W przypadku zindywidualizowanego systemu CMS nie ma potrzeby kompromisu, ponieważ Twoja witryna jest w Twoich rękach.

Dostosowane do potrzeb funkcje i technologie CMS

Jesteśmy zespołem ekspertów z doświadczeniem w dostarczaniu wysokowydajnych, zindywidualizowanych produktów cyfrowych dla znanych irlandzkich marek. Sprawdź funkcjonalności i metody, które wprowadzimy do Twojego systemu zarządzania treścią korporacyjną:

Skontaktuj się

Planujesz nowy projekt?
Skontaktuj się z nami - pomożemy zwiększyć sprzedaż i zyski.

Skontaktuj
się!