Projektowanie UX i UI

Narzędzia internetowe zaprojektowane do konkretnych interakcji

CO OTRZYMUJESZ?

Design, który przemawia do Twoich klientów

Twoi klienci są online? Musisz tam być! Jednak samo postawienie byle jakiej strony internetowej lub aplikacji nie będzie wystarczające. Dzisiejsi klienci, którzy znają się na technologii cyfrowej, oczekują intuicyjnej, usprawnionej obsługi, która mówi do nich w zrozumiałym dla nich języku.


Aby sprostać ich oczekiwaniom, potrzebujesz zorientowanego na człowieka, opartego o ścieżki użytkownika projektowania we wszystkich punktach styku z Twoją marką. Tam właśnie zmierzamy!

case_mywheels
uiux_how
JAK POMAGAMY?

Za pomocą projektowania UX i UI opartym na analityce

Wszystko zaczyna się od zrozumienia klienta docelowego, celów biznesowych i sposobu interakcji użytkowników z Twoimi produktami. Nie polegamy na przeczuciach, ale wykorzystujemy procesy oparte na danych, aby zapewnić wymierne rezultaty. Dlatego analizujemy i przeglądamy front-end i back-end Twoich produktów online, aby znaleźć nowe możliwości. W ten sposób określamy, co będzie powodować kliknięcia, konwersje, powracający ruch i długotrwałe relacje.

Dla każdego projektu UX & UI łączymy nasze bogate doświadczenie, cele biznesowe, analitykę i testy z udziałem użytkowników, aktualne trendy cyfrowe i projektowanie, aby tworzyć piękne produkty, które generują leady i konwersje. Przez cały proces projektowania stron internetowych dostarczamy mock-upy i makiety stron, aby zweryfikować razem z Tobą nasze koncepcje.

Zespół MadBit szczyci się projektowaniem doskonałych cyfrowych produktów, które zachwycą Twoich klientów.

JAK TO WYGLĄDA?

Piękne projekty, jasne lejki sprzedażowe i powracający klienci

Otrzymujesz projekt UX i UI nastawiony na wzrost i angażujący Twoich klientów. Produkt z jasnymi ścieżkami konwersji, powracającymi klientami i pozytywnym wrażeniem marki.

Nasze narzędzia i metody UX i UI

Jesteśmy zespołem ekspertów z doświadczeniem w dostarczaniu wysokowydajnych, zindywidualizowanych produktów cyfrowych dla znanych irlandzkich marek. Sprawdź narzędzia i metody, które wprowadzamy w projektu UX & UI:

Google Design Sprint
Lean Canvas
Invision
Adobe XD
Sketch
Invision Studio
UX/UI DESIGN - CASE STUDY

PaulSheeran.ie

Naszym głównym celem była poprawa interakcji ze stroną poprzez uczucie naturalności i intuicyjności. Dodatkowo przywiązaliśmy szczególna uwagę do nawigacji i najważniejszy sekcji strony.

Ponadto, używając growth-driven design, zbudowaliśmy stronę szybko aby w następnej kolejności stopniowo poprawiać jej działanie na podstawie opinii użytkowników. Dzięki temu uzyskaliśmy wyjątkowo korzystne wyniki konwersji.

Case study
PaulSheeran.ie
cs_ps_icon_1 cs_ps_icon_2 cs_ps_3

Skontaktuj się

Planujesz nowy projekt?
Skontaktuj się z nami - pomożemy zwiększyć sprzedaż i zyski.

Skontaktuj
się!